Állásajánlatok

Portrait of worker standing with arms crossed against grey background

Gyártósori gépkezelő munkavállalót keresünk, teljes munkaidőbe, azonnali kezdésel,
matrac-ágybetét gyártási munkaterületre.

Feladatok:

– Matracok és párnák gépi gyártása, csomagolása

– Anyagmozgatás, matracok pakolása

– Vágó-, csomagoló-, és ragasztógépek kezelése

– Folyamatos termékminőség fenntartása

– Munkaterület folyamatos tisztántartása

Elvárások:

– Jó fizikum

– Éleslátás

– Monotonitástűrés

– Dinamikus és igényes munkavégzés

– Megbízhatóság, felelősségvállalás

Amit kínálunk:

– Versenyképes jövedelem

– Munkavégzés egy műszakban, (H-P: 7:00-15:30)

– Határozatlan idejű munkaszerződés

– Hosszú távú munkalehetőség

– Stabil cégháttér

– Fiatal és barátságos csapat

– Modern munkakörnyezet

Előnyt jelent:

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat

Munkavégzés helye:

Veszprém, Budapest u.

A fényképes önéletrajzokat várjuk, munkakör megnevezésével és bérigény megjelölésével a job@bestdream.hu e-mail címre, vagy személyesen a Veszprém, Szendrey Júlia u. 4. szám alatti mintaboltunkban. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!